reklammer (reklammer) wrote,
reklammer
reklammer

Форнетти Украина

Форнетти Украина

Друзі! Торгова марка «Форнетті» дякує усім за участь в опитуванні, що стосувалось street food та точок, де вона продається. Підбивши підсумки ми вирішили поділитися з вами деякими, на наш погляд, найцікавішими результатами.
Отже, для точок, де продається street food, найважливішими є - наявність привітного продавця (53,4%), різноманітного асортименту (53,4%), швидкого обслуговування (51%) і належність до відомої мережі, яка прискіпливо слідкує за якістю (49,4%). Продавець в такій точці має бути привітним і ввічливим.
Щодо самої street food, то тут лідерами стали слойки/булочки з "солоною" та "солодкою" начинкою (іх обрали, відповідно, 46,8% та 35,2% опитуваних), а також круасани (34,5%) і піцца (32,2 %). Десятку найпопулярніших смаків, яку очолює сир твердий, Ви можете побачити на діаграмах.
Будемо раді бачити Вас у торгових точках мережі «Форнетті», де кожен може знайти собі їжу до смаку!

Posted by Якимінський Олексій on 3 июн 2017, 09:52

from Facebook
Tags: из Facebook
Subscribe
promo reklammer january 1, 2015 00:00 275
Buy for 50 tokens
UPD. Важно! Во времена, когда мою страну пытаются разорвать на части всякие у​****ы, я не могу просто стоять и смотреть безучастно на все происходящее. Поэтому прошу понять и простить тех, кто ходит в этот блог посмотреть на новинки рекламного рынка и на мое творчество. Это иногда будет, но к…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments