?

Log in

No account? Create an account

Предыдущий пост | Следующий пост

Похудєнія псто

Я того.... чой-та ржу і не утримався од перепосту ;)

Ти думаєш, шо ти хочеш бути стрункою? Ну канєшно хочеш, скажеш ти! Будеш ходить така каралєвой, сражать на повал красою і спортівностью чоловіків і визивать чорну завість у таких товстушок, якою сама недавно була.


А ти харашенько подумай ще раз. Бо ж з тією красою купа проблем не лише по путі до її здобуття – з дієтами і фізіческими загрузками (можна ще на нервах худать, дуже дєйствєнний способ). Коли похудаєш, тебе чекає уйма нових проблем. Щаз об’ясню.

Трабл номер раз: дієта - це дорого.

От пощитай, скільки стоїть порція вермішелі з котлетою, а скільки, наприклад, дієтична і жироспалювальна вечеря з креветок, ананаса і салату з якого-небудь шпината-артішока. Бачиш разніцу? Можна, канєшно, наварити буряка і накришить капусти, заїсти яблучком, но то ж не варіант?

Трабл номер два: спорт – це дуже дорого

От пощитай. Тобі треба заплатить за фітнес-клуб кілька тисяч. А абонементи на місяць рідко де продають, платить треба зразу за год, ну півгода мінімум. Тобі шо, гроші лишні? Купи он лучше духовку нову, чи хлєбопечку. А ще ж до того фітнес-клубу треба купу грошей на екіпіровку: спортивний костюм, обувка (лучше даже не йди с магазин спортивної обувки – побережи нерви). Можна, канєшно, вдіть футболку з старими бріджами, взуть макасіни якісь походні і піти бігать на шкільний стадіон поряд з домом, но то ж не варіант?

Трабл номер три: зміна гардеробу – це безумно дорого.

От шо ти зараз носиш? Шось, таке, шо вже роками є. Зараз би в те платтячко не влізла, якби воно нове було, а так, за років три воно підросло разом з тобою, розтягнулось і нормально. І оті брючки тоже – пуговичку перешила трохи, шоб застібались і маєш вещь. Блузку якусь оділа поширше, шоб живіт прикрила і гайда. А на роботу ж проходиш через торговий центр і щодня бачиш оте разнообразіє в бутіках. І всі ж размєри на дюймовочок! І все ж ДИКО дороге. Так ти й не переймаєшся, шоб його купить, бо не налізе. А прикинь, коли похудаєш? З колишнього гардеробу тобі підійдуть тільки макасіни з попереднього пункта. А оте все вєліколєпіє з бутіків тобі стане підходить і його буде хотіться! І як ти будеш із цим жить в постоянному стресі? Можна, канєшно, шось ушить, прошвирнуться не по бутікам, а по базару, слідить за скидками, но то ж не варіант?

Трабл номер чотири: нову фігуру треба десь демонстрірувать – а це офігітєльно дорого.

От ти ж зараз зі своїм животиком на моря не собираєшся? Крізіс-шмізіс, всьо такоє. Який отдих? А прикинь, коли постройнієш? Мало того, шо купальнік новий куплять прийдеться, так ще ж їхати кудась на білий пісок під пальми. Шоб твоя нова фігура і новий купальнік смотрєлісь органічно. Можна, канєшно, виїхати і на Дніпро чи ставочок поряд, но то ж не варіант?

І останній самий главний трабл: нова фігура – це опасно для сім’ї.

От ти зараз ходиш по вулицям, працюєш на роботі, їздиш у транспорті совєршенно безопасно. Закрилась лишніми кілограмами від ласих чоловічих поглядів – і спокойна. А муж любить і такою. Ти ж з ним ці кілограми наживала, дітей йому рожала і всьо такоє. Хай тільки попробує не любить. А прикинь, як станеш стройною і красівою? Це ж кругом компліменти, захоплені і бажаючі мужскі взгляди і возможно даже якісь поползновєнія до знайомства. Ти впевнена, що ти до цього морально готова? Ти зможеш протистояти спокусам? Можна, канєшно, продовжувати безумно любити мужа і бути новою і стрункою саме для нього. Но ж, блін, це треба, зменшуючись в об’ємах, зростати духом.

Нє, ну от правда, воно тобі треба?

Поцуплено з мордокниги ;)

Метки:

Записи из этого журнала по тегу «приколы»

Комментарии

( 1 комментарий — Оставить комментарий )
livejournal
18 апр, 2015 12:36 (UTC)
Здравствуйте! Ваша запись попала в топ-25 популярных записей LiveJournal для Украины. Подробнее о рейтинге читайте в Справке.
( 1 комментарий — Оставить комментарий )

Календарь

Июнь 2018
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Яндекс.Метрика

На странице

Разработано LiveJournal.com